Equus Brand to wiodąca marka w świecie jeździectwa, której misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Pragniemy upowszechniać jeździectwo i sprawić, by stało się dostępne dla każdego. Wywodzimy się z produkcji kosmetyków dla koni oraz sprzętu dla konia i jeźdźca.

 

Jakość i Przystępność Equus Brand łączy tradycję z nowoczesnością, oferując produkty, które są trwałe, wygodne i efektywne. Od kosmetyków po odzież i akcesoria – wszystkie nasze produkty są projektowane z myślą o potrzebach jeźdźca i konia, jednocześnie dbając o ich przystępną cenę.

 

Społeczność i Edukacja Jesteśmy czymś więcej niż tylko marką – jesteśmy społecznością. Equus Brand angażuje się w edukację jeździecką poprzez treści takie jak filmy szkoleniowe, webinary oraz podcasty, które mają na celu zwiększenie świadomości i dzielenie się wiedzą ekspercką.

 

Zrównoważony Rozwój i Odpowiedzialność Dbamy o środowisko, stosując ekologiczne materiały i procesy produkcji. Nasze zaangażowanie w etyczne praktyki obejmuje również partnerstwa i współprace w branży jeździeckiej.

 

 

Dołącz do Nas Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym jeźdźcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jeździectwem, Equus Brand jest tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku. Odkryj naszą gamę produktów i dołącz do naszej społeczności, aby doświadczyć najlepszego, co jeździectwo ma do zaoferowania.